تبلیغات
بزرگترین وبلاگ معرفی مدلهای گوشی - فاش شدن اطلاعات نوکیا N96 ، بصورت غیر رسمی
صفحه نخست

آرشیو


نویسندگان


دسته بندی مطالب


پیوند ها


پیوند های روزانه


صفحات وبلاگ


نظر سنجی


تا چه حد وبلاگ برای شما موثر بود؟

Powered By
Mihanblog.com

فاش شدن اطلاعات نوکیا N96 ، بصورت غیر رسمی

چهارشنبه 8 اسفند 1386

مدتی است که زمزمه های خبر ارائه N96 از طرف نوکیا به گوش می رسد و احتمالا تا مدتی دیگر از طرف سایت آلمانی این شرکت، خبر مذکور پخش خواهد شد.

اگر بخواهیم به شایعات موجود اعتماد کنیم، N96 با تغییرات بسیار زیادی نسبت به مدل های پیشن ارئه خواهد شد، پشتیبانی از 4 باند GSM و دو باند HSDPA که سیستم عامل آن S60 3rd ویرایشFP2 خواهد بود.

Nokia N96

همچنین از صفحه نمایشی با کیفیت 2.8″ 16M رنگ QVGA برخوردار خواهد بود و حافظه داخلی آن گنجایشی معادل 16GB خواهد داشت که با شکاف کارت حافظه microSD قابلیت افزایش خواهد داشت و RAM 128MB و ROM 256MB قدرت این گوشی را کامل می کند و البته با ظاهری شبیه N81 و کمی تغییرات جزئی!

Nokia N96

نوکیا N96 از قدرت بسیار بالایی جهت پشتیبانی از امکانات چند رسانه ای برخوردار است، دوربین 5 مگاپیکسلی همراه با قدرت هدفگیری خودکار با لنز Carl-Zeiss و دو فلش LED ، خروجی TV-Out با کیفیت SDTV و گیرنده DVB-H که باعث می شود نسبت به Nokia N95 8GB برتری کاملی داشته باشد.

Nokia N96

یکی از مواردی که به ظور حتم در این گوشی استفاده خواهد شد باطری از نوع Li-Ion BF-5L که گنجایشی معادل 950mAh خواهد داشت، است. Nokia N96 حدود 125 گرم وزن خواهد داشت و کمی از N95 8GB بلندتر خواهد بود. دیگر اطلاعات این گوشی به زودی فاش خواهد شد.

منبع خبر: فناوری اطلاعات و ارتباطات و جی اس ام آرنا

دیدگاه ها : دیدگاه

نویسنده : سینا جامایکا

صفحات وبلاگ

مطلب اخیر